Remina – gwiazda piekieł (manga) · cytat #4106

#4106
+ 1
Bezdomny: Trochę nas zniosło nad Morzem Japońskim, ale potem przelecieliśmy nad Azją i dotarliśmy do Afryki... Niedługo powinniśmy dolecieć do Atlantyku... Jeśli tak dalej pójdzie, za parę godzin dotrzemy do Ameryki Południowej.
Remina: Ja... nic nie rozumiem...! Co tu się dzieje...!?
Bezdomny: Też pytanie... W sumie wsioryba... Ważne jest to, że w gruncie rzeczy mamy p***!

Komentarze
0

Cytat #4106 z „Remina – gwiazda piekieł” (manga)
Udostępnij

Dodał

Shounen Shounen

Plusy 1 · Minusy 0

W innych językach

Pusto.

Edytuj Dodaj tłumaczenie Dodaj cytat